1. 12. 2019
1 mindoba čtení

Potřebujete kabelku? Inspirujte se!

Kabelky pro každou příležitost. Praktické i elegantní řešení pro každou ženu. Nechte si při výběru inspirovat.

Kde nestačí kabelka, nastupuje batoh

Elegantní a praktické pro každou z nás. Pokud u sebe nosíte více věcí, tak možnost nosit tuto kabelku jako batoh jistě oceníte. Je to přeci jen pohodlnější. Existuje více druhů, jedny jsou elegantní, jiné spíše sportovní. Kabelky nejsou extrémně velké a pohodlně se nosí jak na rameni, tak na zádech.

Kabelky s popruhy
Kříženec batohu a kabelky

Svoji popularitu mají tyto kabelky především u dospívajících slečen. Je to praktické a cool.

Kruhy stále letí

Držíte krok s módou? Rády u sebe nosíte věci, které přitahují pozornost? Retro móda vám není cizí? Tak to určitě koukněte po elegantní kabelce s velkou a praktickou ozdobou. Retro styl může být vkusný a stále elegantní. Navíc jsou k mání a i miniaturní provedení.

kabelka s kovem
Kombinace kovu a kůže

Existuje celá řada provedení. Kruhy mohou být kovové nebo například dřevěné. Kabelky samotné mohou být z kůže (nebo její imitace), ale najdete i “hadrové” provedení.

Extravagantní kabelky

Rády provokujete? Pokud vám nevadí pozornost, tak určitě koukněte po nějaké zvláštní kabelce. Může jít o tvar, vetší velikost, barevné provedení, použité materiály nebo o kombinaci všeho zmíněného.

kabelka
Ilustrační obrázek

Pro milovnice zvířat

Pokud máte malého pejska, tak se určitě podívejte po nějaké kabelce pro nošení psíků. Existují i řešení, která pojmou nejen psa, ale nezbytnosti jeho majitelky. Navíc vypadají velice pěkně.

kabelka pro psy
Ilustrační obrázek