3. 12. 2019
3 mindoba čtení

Na co se připravit při seznamování na internetu?

Hledáte lásku na nějaké seznamce? Na co se musíte připravit? 

Láska přes internet

Seznamky jsou stále populárnější, ale mnohdy jejich mužští uživatelé mohou ženy od využívání odrazovat. Co vše jsem zažila po vytvoření profilu a podání inzerátu?

Sbírka žížalek

Nejextrémnější způsob seznamování vypadá nějak takto:
Ahoj, jsem Pepa a líbíš se mi…“.  Ve druhé zprávě přišla fotka jeho mužské chlouby. Bohužel nebyl Pepa jediný. Každý 4.-5. pisálek poslal fotku svého mužství do druhého dne.

trencel
Ilustrační obrázek

Záletníci a lovci

Další sorta mužů jsou muži hledající povyražení. Ačkoliv jsem jasně uvedla, že hledám vztah, tak téměř polovina zpráv se týkala nabídek sexu. A ještě za něj nabízejí finanční odměny…. Obecně se chatování velice rychle stáčí k sexu. Nejednou mi psala žena s tím, že hledá pro sebe a partneru další ženu do ložnice. Pozvánky na nejrůznější “akce” (swingers party a podobně) jsou téměř na denním pořádku.

Fajn muži, ale…

Počítejte i s tím, že narazíte i na fajn muže, tedy zprvu… Normálně jevící se muži mají jednu zvláštní vlastnost. 2 – 3 píší jako o život a pak se bez důvodu odmlčí. Takže když už to vypadá na fajn chlapa, tak prostě zmizí. Nejlepší je, když si zprávu od vás přečte a nemá tu slušnost odpovědět.

Věční pisálci

Tito muži mají nejspíše nějakou sociální poruchu. Nechodí na domluvené schůzky. Chápu, že se může přihodit nějaká událost, která nedovolí přijít, ale aby se stala dvakrát a u více mužů? To mi prostě nesedí.

Ilustrační obrázek

Hledači domova

Pokud znám někoho jen po písmenkách, tak si ho domů určitě nenastěhuji. A ani 2 – 3 schůzky mě určitě nepřesvědčí. Nevím, proč si někteří muži myslí, že je po týdenní známosti nastěhuji k sobě?

Pozor na peníze

Vrcholem drzosti jsou muži, kteří se nestydí hned z kraje zeptat, zda bych jim nepůjčila peníze. Nejsem přeci ničí záložna! A nejedná se o ojedinělé případy.

Útoky mužů

Když někoho odmítnete, může nastat situace, kdy si dotčený muž bude vylévat svoji zlobu. Nejednou jsem musela takové muže zablokovat. Přecházet do protiútoku většinou nemá smysl… A věřte mi, že sprostou mluvou nešetří.

Pošli fotky

Někteří jedinci jsou sběratelé fotek uživatelek seznamek. Nestačí jim však normální fotky, ale požadují hned erotické fotky. Nikdy nikomu nic neposílejte!

Nahá žena
Ilustrační obrázek

Falešné profily

Poměrně rozšířená praxe mnoha mužů. Odmítnete jej na jednom jeho účtu a hned se vám ozve někdo jiný. Ale po čase se ukáže, že je to ten první odmítnutý.

Ex partnerky, nemoci

Pánové! Jestli si myslíte, že potencionální partnerka chce poslouchat chválu nebo nadávky na vaše bývalé přítelkyně, tak jste na omylu. Stejně tak si nechceme psát o nemocích, poslouchat vaše stěžování si na všechno a poslouchat sebelítost. Na povídání tohoto typu jsou odborníci v řadách nejrůznějších terapeutů laugh.

Váznoucí konverzace

Také poměrně častý problém… Někteří muži vás prostě unudí k smrti. Napíší jednou za 2-3 dny a ještě píší nezáživné kraviny. Tím nás ženy rozhodně neohromí!

Jaké jsou vaše zkušenosti?